Plac rekreacyjno-sportowy na Podlesiu

Plac rekreacyjno-sportowy na Podlesiu Plac rekreacyjno-sportowy jest miejscem, gdzie młodzież i starsi mogą aktywnie spędzić wolny czas. Wypoczywać tu mogą wszyscy mieszkańcy naszej gminy.

Nie od dziś wszyscy wiemy, że wspólnymi siłami można osiągnąć dużo więcej niż działając w pojedynkę. Inicjatywa grupy nieformalnej „Mieszkańcy Podlesia” pokazuje, że dobry pomysł potrafi zjednoczyć niemal całą miejscowość. Celem zaplanowanych w projekcie działań była integracja mieszkańców poprzez wspólną pracę na rzecz lokalnego środowiska. Projektodawcy zaproponowali zagospodarowanie nieużytków

pod kątem placu rekreacyjno – sportowego. Pomysł spodobał się mieszkańcom Podlesia, którzy bardzo aktywnie włączyli się w działania na wszystkich etapach budowy.

Środki przekazane przez SIR w ramach projektu „Świętokrzyski Fundusz Młodych Inicjatyw” pozwoliły na zakup materiałów, które uczestnicy wykorzystali do budowy altany, wyposażenia boiska do piłki nożnej i siatkowej, piaskownicy, miejsca na ognisko wraz z ławkami a także przenośnego grilla. Wraz z postępem budowy coraz więcej mieszkańców angażowało się w działania. Dla każdej pary rąk znalazło się zadanie do wykonania. W efekcie możemy podziwiać w Podlesiu wspaniały plac rekreacyjno – sportowy, który powstał nakładem pracy mieszkańców tej miejscowości. Zapowiadają oni jednak, że jest on otwarty dla każdego, kto zechce spędzić tam swój wolny czas.

19/11/2021

Pomagaj razem z nami!

🐣🐣🐣
03/04/2021

🐣🐣🐣

"Ciągną, ciągną sanie, góralskie konikiHej, jadą w saniach panny, przy nich janosikiCoraz który krzyknie nie wiadomo na ...
17/01/2021

"Ciągną, ciągną sanie, góralskie koniki
Hej, jadą w saniach panny, przy nich janosiki
Coraz który krzyknie nie wiadomo na co
Hej, echo odpowiada, bo mu za to płacą
Spod kopyt lecą skry, hej lecą skry
Zmarznięta ziemia drży, hej ziemia drży
Dziewczyna tuli się, hej tuli się
Z kopyta kulig rwie, hej kulig rwie
Patrz gwiazdy świecą w domach, nisko na dnie
Z kopyta kulig rwie…"
🌀🌀🌀🌀🌀🌀
Komu udało się przeczytać słowa piosenki bez nucenia w głowie ❄️⛄?

Wczoraj zorganizowaliśmy kulig, co prawda wspomagany siłą mechaniczną, ale zabawa i tak była na maksa 👌😁
🌬️Przemarzliśmy, ale za to po skończonej wycieczce można było się ogrzać przy ognisku i ciepłym posiłku 🍲🫕🥖🍻
Niezapomniane wrażenia i można było powspominać kuligi, jak za starych dobrych czasów 👌🤩

13/11/2019
Wakacyjne spotkanie, na którym zaszczycili nas swoją obecnością Pan Starosta jędrzejowski Paweł Faryna, radny miasta Jęd...
29/07/2019

Wakacyjne spotkanie, na którym zaszczycili nas swoją obecnością Pan Starosta jędrzejowski Paweł Faryna, radny miasta Jędrzejów Pan Konrad Kałka, radny powiatu Pan Marek Mentel oraz radny sejmiku Pan Artur Konarski.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas oraz wspólną organizację spotkania.

Foto: Juslys.photo

A oto nasze lampy
29/07/2019

A oto nasze lampy

Wspólne sprzątanie placu przez mieszkańców Podlesia jak zwykle przebiegło w radosnej atmosferze. Plac wzbogacił się też ...
29/07/2019

Wspólne sprzątanie placu przez mieszkańców Podlesia jak zwykle przebiegło w radosnej atmosferze. Plac wzbogacił się też o nową bramę wjazdową😁 Największym sukcesem ostatniego czasu są jednak nowo zamontowane lampy oświetleniowe. Teraz ciemności nam niestraszne i rekreacja może trwać do białego rana 😀

MAMY TO!!!! Program OSA - edycja 2018 rozstrzygnięty!W dn.06.06.2018 został rozstrzygnięty program rozwoju małej infrast...
13/06/2018

MAMY TO!!!!
Program OSA - edycja 2018 rozstrzygnięty!
W dn.06.06.2018 został rozstrzygnięty program rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym - Otwarte Strefy Aktywności (OSA).
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i pomocy pana Posła Michała Cieślaka oraz pani Elżbiety Dąbrowskiej i pani Ewy Cholerzyńskiej, gmina Oksa uzyskała dofinansowanie w KWOCIE 50.000 tys.
Dofinansowaniem w ramach programu zostały objęte zadania inwestycyjne dotyczące budowy infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Tzw. siłownia plenerowa oraz strefa relaksu powstanie w miejscowości Podlesie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zaangażowanie i pomoc .

Dziękujemy serdecznie mieszkańcom naszej miejscowości, za pomoc w utrzymaniu czystości i porządku naszego placu. Wszystk...
11/11/2016

Dziękujemy serdecznie mieszkańcom naszej miejscowości, za pomoc w utrzymaniu czystości i porządku naszego placu. Wszystkie prace wykonywane są dobrowolnie i charytatywnie, dlatego też należy wam się ogromne "dziękujemy". W tym roku Wójt gminy Oksa, pomógł nam doposażyć boisko do siatki plażowej. W przyszłym sezonie zapraszamy wszystkie chętne osoby spoza naszej miejscowości, aby pomogły nam utrzymać plac w należytej formie i wyglądzie. Pracy jest dużo :)

11/11/2016

W minionym sezonie letnim wiele się u nas działo. Plac był wykorzystywany do granic możliwości. My jak zwykle nie możemy wytrwać w bezczynności dlatego też napisaliśmy kilka kolejnych projektów, o których powiemy wkrótce. :)

25/04/2016

Kochani, z racji tego, że wielkimi krokami zbliża się sezon letni, mamy do was gorącą prośbę. Każdy kto ma w planach organizacje imprezy na placu, proszony jest o poinformowanie nas o tym w wiadomości lub poprzez kliknięcie "zadzwoń teraz". Nie chcemy, aby terminy imprez nakładały się na siebie. :)

Adres

Podlesie
Oksa
28-363

Telefon

+48794249328

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Plac rekreacyjno-sportowy na Podlesiu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Plac rekreacyjno-sportowy na Podlesiu:

Udostępnij

Kategoria