01/06/2026
▶️Prezentacja Pięknego Czytania w bibliotece – klasa 2a
1 czerwca br. uczniowie klasy 2a wzięli udział w Prezentacji Pięknego Czytania w bibliotece.
▶️Każdy z nich czytał wybrany przez siebie fragment z książki „Moj młodszy brat" .
▶️Celem spotkania było doskonalenie techniki czytania. Ocenie podlegały: poprawność czytanego tekstu, wyrazistość, intonacja oraz płynność. Za swoje występy uczniowie otrzymali zasłużone oceny.
▶️Na szczególną pochwałę zasłużyła Oliwia Steć, która przepięknie przeczytała wcześniej wyuczony fragment lektury.
Gratulacje ❤️