Klub "Senior+" w Obornikach

Klub "Senior+" w Obornikach Klub świadczy nieodpłatne usługi dla osób nieaktywnych zawodowo w wieku powyżej 60. roku życia, mieszkających na terenie gminy Oborniki.

Dnia 03.06.2026r. (środa) w Klubie Senior+ odbyła się niezwykle wzruszająca uroczystość z okazji 50-lecia pożycia małżeń...
03/06/2026

Dnia 03.06.2026r. (środa) w Klubie Senior+ odbyła się niezwykle wzruszająca uroczystość z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego naszych Jubilatów - Pani Zofii i Pana Józefa. Był to wyjątkowy dzień pełen ciepła, wspomnień oraz pięknych emocji.

W atmosferze radości i wzruszenia Jubilatom towarzyszył występ zespołu muzycznego oraz chóru z naszego klubu, który swoim repertuarem uświetnił to szczególne spotkanie. Nie zabrakło również serdecznych życzeń i pięknych słów skierowanych do Dostojnej Pary.

Wyjątkowe życzenia zostały przygotowane i odczytane przez Panią Dyrektor Hannę Kniat-Szymańską,Panią Irenę oraz Pana Mariana , podkreślając wartość miłości, wzajemnego szacunku i wspólnie przeżytych lat.

To była niezwykle podniosła i pełna serdeczności uroczystość, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Jeszcze raz składamy Jubilatom najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia zdrowia, miłości i kolejnych wspólnych lat w szczęściu i rodzinnej atmosferze.

28/05/2026

Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu podczas Regionalnych Obchodów Dnia Strażaka❗️❗️

W związku z organizacją Regionalnych Obchodów Dnia Strażaka, które odbędą się jutro - 29 maja - informujemy o czasowych utrudnieniach w ruchu drogowym oraz zmianach w parkowaniu na terenie rynku i jego okolic.

W godzinach od 7:00 do 15:00 wyłączone z użytkowania zostaną parkingi znajdujące się na rynku oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie. W tym czasie obowiązywać będzie zakaz parkowania.

Dodatkowo ruch na rynku zostanie całkowicie wstrzymany. Przejazd w kierunku małego mostu będzie odbywał się objazdem przez ul. Zamkową a ruch z małego mostu w kierunku rynku ul. Nadbrzeżną.

Informujemy również, że w czasie trwania obchodów wyłączony zostanie przystanek autobusowy znajdujący się na rynku. Autobusy nie będą zatrzymywać się w tym miejscu.

Prosimy mieszkańców oraz kierowców o zachowanie ostrożności, stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz poleceń służb porządkowych.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

27/05/2026

⚠️ WAŻNY KOMUNIKAT ⚠️

W związku z pożarem ocynkowni na terenie miasta prosimy mieszkańców o nieotwieranie okien oraz ograniczenie wychodzenia na zewnątrz.

Dym i unoszące się w powietrzu substancje mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Szczególną ostrożność powinny zachować dzieci, osoby starsze oraz osoby z problemami układu oddechowego.

Prosimy o śledzenie bieżących komunikatów służb i stosowanie się do zaleceń

22.05.2026r. (piątek) w naszym klubie odbyło się kolejne cykliczne spotkanie z dietetyk Paulina Konkiewicz Dietetyka . 🌿...
26/05/2026

22.05.2026r. (piątek) w naszym klubie odbyło się kolejne cykliczne spotkanie z dietetyk Paulina Konkiewicz Dietetyka . 🌿

Podczas spotkania poruszone zostały bardzo ważne tematy dotyczące zdrowia seniorów, między innymi nadciśnienie tętnicze, cukrzyca typu 2 oraz osteoporoza. Uczestnicy mieli okazję zdobyć cenną wiedzę na temat zdrowego odżywiania i profilaktyki, a także otrzymać praktyczne wskazówki dotyczące codziennych nawyków wspierających zdrowie i dobre samopoczucie.

Dziękujemy za kolejne wartościowe spotkanie i już czekamy na następne! 😊

26/05/2026

Przez ostatnie tygodnie prezentowaliśmy Wam autorów, rozmowy i koncerty, które pojawią się podczas tegorocznego festiwalu
Teraz czas na całość – oto plakat z pełnym harmonogramem wydarzeń
Sprawdźcie godziny spotkań, zaplanujcie swój festiwalowy dzień i koniecznie bądźcie z nami w Objezierzu! 💛🖤

Dnia 22.05.2026 r. odbyły się warsztaty refleksologii prowadzone przez Panią Lilianę Zachciał. Zajęcia realizowane są w ...
25/05/2026

Dnia 22.05.2026 r. odbyły się warsztaty refleksologii prowadzone przez Panią Lilianę Zachciał. Zajęcia realizowane są w ramach projektu nr FEWP.09.06-IZ.00-0079/24 pn. „Wsparcie funkcjonowania Klubu Senior+ i Klubu ‘Miły dzień’ w Obornikach”. Projekt ten jest realizowany w okresie od 30 marca 2026 r. do 31 grudnia 2027 r. w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021–2027.

Beneficjentem Projektu jest Gmina Oborniki



Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Dnia 21 maja Seniorzy z klubu Senior+ aktywnie spędzili czas na świeżym powietrzu, uczestnicząc w spacerze z kijkami nor...
22/05/2026

Dnia 21 maja Seniorzy z klubu Senior+ aktywnie spędzili czas na świeżym powietrzu, uczestnicząc w spacerze z kijkami nordic walking. W trakcie spaceru odwiedzili również siłownię zewnętrzną, gdzie chętnie korzystali z dostępnych urządzeń do ćwiczeń. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i sprzyjało aktywności fizycznej oraz integracji uczestników.

Dnia 20.05.2026 r. odbyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez Panią Beatą Bukowiecką. Zajęcia realizowane są w rama...
22/05/2026

Dnia 20.05.2026 r. odbyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez Panią Beatą Bukowiecką. Zajęcia realizowane są w ramach projektu nr FEWP.09.06-IZ.00-0079/24 pn. „Wsparcie funkcjonowania Klubu Senior+ i Klubu ‘Miły dzień’ w Obornikach”. Projekt ten jest realizowany w okresie od 30 marca 2026 r. do 31 grudnia 2027 r. w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021–2027.

Beneficjentem Projektu jest Gmina Oborniki



Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

21/05/2026

Bezpłatne zajęcia dla seniorów 60+ z Bogdanowa i okolic!

Już od lipca zapraszamy na wyjątkowy cykl warsztatów „Joga na krześle”, stworzony z myślą o seniorach, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, lepsze samopoczucie i codzienną aktywność.

Zajęcia odbywać się będą w spokojnej, przyjaznej atmosferze i będą dostosowane do możliwości uczestników.

Regularne ćwiczenia pomagają poprawić ruchomość stawów, wzmocnić mięśnie, zmniejszyć napięcie i bóle pleców, a także wspierają równowagę oraz ogólną sprawność organizmu. To również doskonała okazja do relaksu, wyciszenia oraz spotkań i integracji z innymi mieszkańcami Bogdanowa i okolic.

Zachęcamy do zapisów i udziału w zajęciach w Szkoła Podstawowa Sentio w Bogdanowie.

Projekt „Senior aktywny, senior twórczy – poprawa jakości życia i uczestnictwa społecznego osób starszych” jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Adres

Ulica Kościelna 2
Oborniki
64-600

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00

Telefon

+48697007301

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Klub "Senior+" w Obornikach umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Klub "Senior+" w Obornikach:

Udostępnij

Kategoria