03/06/2026
Dnia 03.06.2026r. (środa) w Klubie Senior+ odbyła się niezwykle wzruszająca uroczystość z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego naszych Jubilatów - Pani Zofii i Pana Józefa. Był to wyjątkowy dzień pełen ciepła, wspomnień oraz pięknych emocji.
W atmosferze radości i wzruszenia Jubilatom towarzyszył występ zespołu muzycznego oraz chóru z naszego klubu, który swoim repertuarem uświetnił to szczególne spotkanie. Nie zabrakło również serdecznych życzeń i pięknych słów skierowanych do Dostojnej Pary.
Wyjątkowe życzenia zostały przygotowane i odczytane przez Panią Dyrektor Hannę Kniat-Szymańską,Panią Irenę oraz Pana Mariana , podkreślając wartość miłości, wzajemnego szacunku i wspólnie przeżytych lat.
To była niezwykle podniosła i pełna serdeczności uroczystość, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.
Jeszcze raz składamy Jubilatom najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia zdrowia, miłości i kolejnych wspólnych lat w szczęściu i rodzinnej atmosferze.