01/06/2026
Policjanci wspólnie z dziećmi świętowali Dzień Dziecka 🧒🧒👮🏽♀️👮🏽♂️
Z okazji Dnia Dziecka policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach uczestniczyli w obchodach tego wyjątkowego święta, zorganizowanych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Obornikach. Wydarzenia odbywały się zarówno na terenie szkoły, jak i na kąpielisku Żwirki.
Dziękujemy za zaproszenie i życzymy wszystkim dzieciom wielu powodów do radości, spełnienia marzeń oraz bezpiecznego wypoczynku