23/06/2026
Uczniowie klas 1A, 1B i 1E wybrali się na niezwykłą wycieczkę do Zamku „Stara Baśń” w Grybowie. Zwiedzanie odbywało się w ciekawy i zabawny sposób, który przybliżył dzieciom świat średniowiecznych legend, rycerzy i księżniczek. Podczas wędrówki po zamku uczniowie odkrywali wiele fascynujących miejsc i atrakcji, takich jak wyszukiwanie smoków, tajemnica wieży księżniczek, wcielanie się w różne postaci przy pomocy rekwizytów i strojów połączone z pamiątkowymi zdjęciami, legenda o podziemnym mieście i ukrytym skarbie, turniej kopistów na koniach poruszających się po szynach oraz zajęcia kulinarne, podczas których dzieci mogły poznać dawne smaki i zwyczaje. Wycieczka była pełna śmiechu, emocji i dobrej zabawy. Uczniowie wrócili z niej bogatsi o nową wiedzę, wspaniałe wspomnienia i mnóstwo pozytywnej energii.