22/04/2026
Za około 2 miesiące integracja mieszkańców sołectw sąsiadujących ze sobą na początek lata.
Serdecznie zapraszają Agnieszka Banaszkiewicz sołtyska Łosia oraz ja Grażyna Żarlicka jako sołtyska Nowego Prażmowa
Nowy Prażmów mój Dom
Drodzy Mieszkańcy 🙂
Powoli rozpoczynam przygotowania do PIKNIKU SĄSIEDZKIEGO - POWITANIE LATA 2026 który planujemy na 27 czerwca od 14:30 do 19:30. Serdecznie zachęcam do zarezerwowania dla nas daty w waszych grafikach 😉 Będzie mi niezwykle miło po raz kolejny spędzić z Wami ten czas, tym bardziej że w tym roku łączymy siły i sołectwa 😉
Do współpracy i udziału w tegorocznym pikniku zaprosiłam panią sołtys Grażyna Żarlicka - Radna Gminy Prażmów wraz z Radą Sołecką oraz KGW Nowego Prażmowa. Nasi sąsiedzi zasilą grono wystawców i spędzą z nami ten wspólny czas.
Tradycyjnie będziemy grillować, tańczyć, spędzać miło dzień na rozmowach. Czas najmłodszym umili darmowy popcorn i wata cukrowa 😉 Będą dmuchańce, zabawy i animacje.
Jeśli dodatkowo podczas pikniku ktoś z państwa chciałby wystawić swoje stoisko np: z rękodziełem, ceramiką, produktami regionalnymi proszę o kontakt na priv 🙂
Jeśli macie jakieś propozycje urozmaicenia pikniku (mając na uwadze nasz skromny budżet organizacyjny) również czekam na wiadomość 🙂
Pozdrawiam serdecznie
wraz z Radą Sołecką