08/04/2024
Drodzy,
Dziękuję za głosy oddane na mnie we wczorajszych wyborach. Jestem bardzo szczęśliwy mogąc kontynuować swoją pracę dla naszej społeczności. Gratuluję również Panu Łukaszowi Salamonowi uzyskania bardzo dobrego wyniku oraz radnym, którzy zdecydowali się startować w wyborach razem ze mną.
Z uszanowaniem,
Włodzimierz