27/05/2026
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy wszystkim Pracownikom Samorządowym serdeczne podziękowania za codzienną pracę, odpowiedzialność i zaangażowanie na rzecz lokalnych społeczności.
Niech każdy dzień przynosi satysfakcję z realizowanych działań, mieszkańcy obdarzają życzliwością i zaufaniem, a podejmowane decyzje owocują rozwojem oraz dobrem wspólnym.
Życzymy wielu sukcesów zawodowych, wytrwałości, zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym.
Dziękujemy za budowanie silnych, przyjaznych i nowoczesnych samorządów.