07/06/2024
W minioną niedzielę 02.06.2024 mieszkańcy Nowoberezowa modlili się o zdrowie i obfite plony. O godz. 8.00 uczestniczyliśmy we Mszy św. w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce, natomiast o godz. 9 w nabożeństwie w Cerkwi p.w. ap Jana Teologa w Nowoberezowie. Po wspólnej modlitwie wszyscy mieszkańcy wraz z zaproszonymi gośćmi ks.prot. Janem Kazimirukiem proboszczem parafii w Nowoberezowie, ks. prałatem Zbigniewem Niemyjskim proboszczem parafii w Hajnówce, Wójtem Gminy Hajnówka Lucyną Smoktunowicz udaliśmy się na wspólny obiad do świetlicy w Nowoberezowie.
Serdeczne podziękowania Paniom i Panom z KGW BEREZOWIANKI którzy włożyli trud w przygotowanie poczęstunku. Środki na ten cel zostały zebrane podczas kolędowania KGW.
Dzięki uprzejmości Radnej Gminy Hajnówka- Walentynie Biryłko nasi najmłodsi mieszkańcy mieli zapewnione atrakcje: dmuchaniec, malowanie twarzy i trochę słodkości w postaci waty cukrowej itp. Pani Walentyna zadbała również o oprawę muzyczną naszej uroczystości. Wspólnie spędzony czas, swoim śpiewem i muzyką umilił nam Gminny Chór Cegiełki za co serdecznie dziękujemy.
Serdeczne podziękowania wszystkim którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu.
fot. Lucyna Smoktunowicz, Tatiana Lewczuk, Emilia Iwaniuk