11/07/2022
Ostatnie dni były bardzo aktywne, odbyliśmy spotkanie z WOPRem oraz policją, dowiedzieliśmy się jak być bezpiecznym nad wodą, śpiewaliśmy na ognisku piekąc chlebek, graliśmy i rywalizowaliśmy o guziki na jarmarku różności 😁 Nie mozna tez nie wspomnieć o budowanie szałasu, która była świetna przygodą z lasem i mapą 🏕