03/02/2016
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Uniwersus w Nidzicy, informuje, iż w roku szkolnym 2016/2017, po ukończeniu nauki przez klasę trzecią (obecną drugą), Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Nidzicy, zostanie zlikwidowane.
Decyzja ta związana jest z małym zainteresowaniem zapisami do szkoły, oraz wysokimi kosztami finansowymi.
Wszystkie osoby, które są zainteresowane : dokończeniem nauki (która z różnych powodów, została przerwana), odebrania dokumentów, które zostały złożone , a nie odebrane, czy w celu załatwienia innych spraw związanych ze szkołą, prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu OSZ Uniwersus.
O naszej decyzji informujemy dosyć szybko, tak aby każdy miał czas na załatwienie swoich spraw.
Jeśli ktoś ma jakieś zaległości finansowe względem szkoły, należy je uregulować, gdyż zostaną one oddane do odzyskania firmie windykacyjnej. Natomiast jeśli chodzi o dokumenty, które zajmują nasze archiwum zostaną przekazane do archiwów Kuratorium Oświaty w Olsztynie.