26/03/2026
‼️ Prośba o pomoc ‼️
Na ul. Kolejowej, w dniach 24-25 marca (wtorek/środa) w często uczęszczanym miejscu, ktoś pozostawił śmieci❗️
Jeśli ktoś z Państwa widział osobę odpowiedzialną za to zdarzenie lub posiada jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy o kontakt.
Dbajmy wspólnie o nasze otoczenie❗️