30/04/2026
🌲Nie sama praca człowiek żyje… 😉
W dniach 29.04-30.04.2026 w Żorach, nasza reprezentacja wzięła udział w XXI Mistrzostwach o Puchar Dyrektora RDLP Katowice.
🏐 22 drużyny
🏐 55 meczów
🏐 hektolitry potu
Miesiące przygotowań, sparingów i ciężkiej pracy przyniosły efekty. Reprezentacja Nadleśnictwo Namysłów, Lasy Państwowe powtórzyła ubiegłoroczny sukces zdobywając mistrzostwo i tym samym puchar Dyrektora RDLP Katowice ponownie powędrował do Namysłowa 🥇🥇🥇
II miejsce 🥈 po emocjonującym finale zajęła reprezentacja Nadleśnictwa Kobiór
III miejsce 🥉 Naldeśnoctwo Złoty Potok
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, profesjonalną organizację i przyjęcie całego turnieju 🤲
Nasze nadleśnictwo reprezentowali:
Paweł Bak, Kacper Brus, Edward Piędzioch, Grzegorz Prząda, Marcin Czuczwara, Mariusz Czechlowski, Tomasz Łuczak, Justyn Piędzioch i Paweł Kostecki.
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach Lasy PaństwowePgl LP Nadleśnictwo Złoty Potok