Ochotnicza Straż Pożarna w Drzewcach

Ochotnicza Straż Pożarna w Drzewcach Ochotnicza Straż Pożarna w Drzewcach

(18) 24.05.2026rWyjazd GLBM Iveco do zalanej piwnicy w miejscowości Drzewce Kolonia.Na miejscu:OSP Drzewce 🚒
24/05/2026

(18)
24.05.2026r
Wyjazd GLBM Iveco do zalanej piwnicy w miejscowości Drzewce Kolonia.
Na miejscu:
OSP Drzewce 🚒

Dziś mieliśmy przyjemność wraz z PSP w Puławach uczestniczyć w ćwiczeniach przeciwpożarowych w zakładzie produkcyjnym wo...
04/05/2026

Dziś mieliśmy przyjemność wraz z PSP w Puławach uczestniczyć w ćwiczeniach przeciwpożarowych w zakładzie produkcyjnym wody marki Cisowianka.
Dziękujemy firmie Nałęczów Zdrój ( Cisowianka ) za serdeczne ugoszczenie nas po ćwiczeniach. Do zobaczenia za rok! 🧑‍🚒
Na miejscu byli:
JRG Puławy 🚒
OSP Drzewce 🚒

Dorzucamy jeszcze jeden punkt programu do naszego popołudniowego spotkania! Już o 16:00 zapraszamy na pokaz możliwości s...
02/05/2026

Dorzucamy jeszcze jeden punkt programu do naszego popołudniowego spotkania! Już o 16:00 zapraszamy na pokaz możliwości sprzętu do ratownictwa technicznego, jakim dysponuje nasza jednostka. 🚗✂️
​Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy auto, na którym na żywo zaprezentujemy czystą moc naszych urządzeń. Zobaczycie z bliska, z jaką łatwością radzimy sobie z cięciem i gięciem karoserii. Będzie głośno, widowiskowo i poleci trochę blachy! 💪🔥
​Przypominamy: zaczynamy 3 maja już od 14:00 pod naszą remizą w Drzewcach. Rozpalamy grilla, otwieramy drzwi strażnicy i ruszamy z zapisami do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej 🧑‍🚒.

(17)02.05.2026 r. Wyjazd GLBM Iveco według zgłoszenia do pożaru busa w miejscowości Drzewce Kolonia. Po dokładnym ustale...
02/05/2026

(17)
02.05.2026 r.
Wyjazd GLBM Iveco według zgłoszenia do pożaru busa w miejscowości Drzewce Kolonia. Po dokładnym ustaleniu adresu pożar busa w miejscowości Mareczki( Gmina Wąwolnica )
Na miejscu:
JRG Puławy 🚒
OSP Wąwolnica 🚒🚒
OSP Drzewce 🚒
Policja 🚓

(16)30.04.2026 r.Wyjazd GLBM Iveco do pozostawionego bez nadzoru palącego się  ogniska przy torach kolejowych w miejscow...
30/04/2026

(16)
30.04.2026 r.
Wyjazd GLBM Iveco do pozostawionego bez nadzoru palącego się ogniska przy torach kolejowych w miejscowości Drzewce
Na miejscu:
OSP Drzewce 🚒

Szanowni Mieszkańcy i Sympatycy!Przed nami 3 Maja. W przeddzień wspomnienia naszego patrona, św. Floriana, szykują się w...
20/04/2026

Szanowni Mieszkańcy i Sympatycy!

Przed nami 3 Maja. W przeddzień wspomnienia naszego patrona, św. Floriana, szykują się w naszej okolicy wydarzenia, na które serdecznie Was zapraszamy!

W 2028 roku OSP Drzewce będzie obchodzić swoje 100-lecie. Z tej okazji zrodziła się oddolna inicjatywa mieszkańców – utworzono komitet, który zbiera fundusze na sztandar dla naszej jednostki. Aby wesprzeć ten cel, 3 maja w godzinach od 8:30 do 12:00 pod kościołem (na terenie parafii Miłosierdzia Bożego w Piotrowicach) komitet organizuje kiermasz ciast 🍰. Cały dochód ze sprzedaży wypieków zasili fundusz sztandarowy. Jeśli akurat nie macie ochoty na słodkości, na stoisku będzie też puszka, do której można wrzucić dobrowolny datek. Inicjatywę można również wesprzeć przelewem na konto: 67 8733 0009 0000 0172 2000 0010 z dopiskiem „Darowizna na sztandar”.

Z kolei po południu, od godziny 14:00, przenosimy się już na nasze podwórko 🚒. Z okazji zbliżającego się Dnia Strażaka otwieramy drzwi remizy w Drzewcach i zapraszamy na wspólnego grilla 🌭. To fajna okazja, żeby na spokojnie porozmawiać, zwiedzić naszą strażnicę i z bliska zapoznać się ze sprzętem ratowniczym, jakim dysponujemy.

Zapewniamy strażacki klimat, ogień na grillu i skromny poczęstunek, a jeśli macie swoje ulubione przysmaki, możecie je śmiało dorzucić na ruszt!

Wspominaliśmy o tym już w poprzednich postach, a teraz w końcu ruszamy z konkretami – podczas popołudniowych Dni Otwartych oficjalnie zaczynamy nabór do naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej! 🚨 Serdecznie zapraszamy do zapisów młodzież od rocznika 2014 aż do ukończenia 18. roku życia. Jeśli myślicie o strażackiej przygodzie i chcecie pomagać innym, podejdźcie do nas w trakcie grilla, żeby pogadać i dołączyć do ekipy 🧑‍🚒.

Do zobaczenia 3 Maja! Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie tego posta, żeby informacja poszła w świat. 📢

14/04/2026

Wiemy, że od Lanego Poniedziałku minął już ponad tydzień, ale emocje opadały u nas powoli, a obowiązki nie pozwoliły nam usiąść do komputera wcześniej. Mimo tego krótkiego opóźnienia, z całego serca chcielibyśmy Wam podziękować za tegoroczny Śmigus-Dyngus! 💦

​Dziękujemy za niezwykle ciepłe przyjęcie naszych druhów, każde miłe słowo oraz za wszystkie otrzymane prezenty i poczęstunki, którymi nas obdarowaliście! Wasza gościnność po raz kolejny pokazała, jak wspaniałą mamy społeczność. 🥰

​Jednocześnie gorąco przepraszamy wszystkich, do których nie udało nam się dotrzeć. Jeżeli ktoś czuje się pominięty, prosimy o wyrozumiałość – przy tak dużej liczbie domów, mimo szczerych chęci, nie jesteśmy w stanie odwiedzić każdego. Mamy nadzieję, że nadrobimy to za rok!

​Przepraszamy również tych, którzy w ferworze świątecznej zabawy oberwali wodą odrobinę za mocno. Jeśli po naszej wizycie zostało Wam w domach trochę więcej wody do wycierania, wybaczcie nam – obiecujemy, że wszystko to działo się z najlepszymi intencjami i wyłącznie na szczęście! 😅 A pamiętajcie – każdy wylany litr to dodatkowa porcja szczęścia na cały rok!

​Jeszcze raz dziękujemy za wspólne podtrzymywanie tradycji i za każde dobre serce!

(15)12.04.2026r.Wyjazd GLBM Iveco do pożaru sadzy w kominie w miejscowości Drzewce Na miejscu:JRG Puławy 🚒 OSP Nałęczów ...
12/04/2026

(15)
12.04.2026r.
Wyjazd GLBM Iveco do pożaru sadzy w kominie w miejscowości Drzewce
Na miejscu:
JRG Puławy 🚒
OSP Nałęczów 🚒
OSP Drzewce 🚒

Choć nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza jest dopiero w fazie tworzenia, to już możemy pochwalić się pierwszym wspólnym...
09/04/2026

Choć nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza jest dopiero w fazie tworzenia, to już możemy pochwalić się pierwszym wspólnym sukcesem! Zostaliśmy poproszeni przez Panią Dyrektor SP Drzewce o pomoc w przygotowaniu dzieci do OTWP. I chyba świetnie nam poszło – Zosia wygrała eliminacje gminne i będzie jutro reprezentować naszą szkołę oraz gminę na szczeblu powiatowym, a Ala zajęła równie zaszczytne III miejsce.
​Dziewczyny, ogromnie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za jutrzejsze zmagania! Bardzo się cieszymy, że mogliśmy mieć w tym fantastycznym wyniku swój mały udział. 🚒🔥

(14)07.04.2026r. Wyjazd GLBM Iveco do powalonego konaru drzewa w miejscowości Drzewce ( na drogę powiatową ).Na miejscu:...
07/04/2026

(14)
07.04.2026r.
Wyjazd GLBM Iveco do powalonego konaru drzewa w miejscowości Drzewce ( na drogę powiatową ).
Na miejscu:
OSP Drzewce 🚒
OSP Nałęczów 🚒
Pomocny mieszkaniec z ciągnikiem rolniczym 🚜

Adres

Drzewce
Nałeczow
24-150

Telefon

112

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Ochotnicza Straż Pożarna w Drzewcach umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Ochotnicza Straż Pożarna w Drzewcach:

Udostępnij