09/04/2016
No i pożegnałam się. Uczniowie, nauczyciele i Rada Rodziców przygotowali mi niespodziankę, były łzy, wzruszenie... Dziękuję za 30 lat pracy w tej szkole, za zaufanie i wyrozumiałość,
biblioteka została w "dobrych rękach".