08/03/2026
Świetna wiosenna niedziela - a tu oto taka niespodzianka… jacyś mieszkańcy pojedli wieczorem i wyrzucili pozostałości akurat w miejscu, które wysprzątałem - by spacerowiczom było przyjemnie… skąd taki brak kultury? Może należy zacząć akcję promującą wspólne dobro? Nie zabierałem tu głosu od ponad 2 lat, ale to niestety mnie zdenerwowało.