02/06/2026
Grupa naszych uczestników wybrała się do Termy Gorce, gdzie mogliśmy spędzić czas w strefie relaksu i odpoczynku. Była to doskonała okazja do regeneracji, wspólnego spędzenia czasu i zadbania o dobre samopoczucie.
Co szczególnie cieszy, uczestnicy wykorzystali podczas wyjazdu bony otrzymane za udział w Akcji Ekologicznej Sprzątanie Gminy - Wiosna 2026. To piękny przykład, że zaangażowanie i troska o środowisko mogą przynosić nie tylko satysfakcję, ale także miłe chwile i nowe doświadczenia. ☺️💦