19/05/2026
Bardzo dziękuję pani Renacie Stęplewskiej za miłe spotkanie oraz za to, że w zrozumiały sposób opowiedziała nam o ziołach i ich zastosowaniu. Pokazała nam również, jak samemu zrobić stempelki z ziół. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy , by porozmawiać o naturze. W końcu zioła są z nami od zawsze- oby nic tego nie zmieniło. Dziękuję paniom z Klub Senior Mścice oraz pozostałym gościom za przybycie na spotkanie.