30/05/2026
Dziś mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w obchodach Dnia Strażaka w Woszczelach. Była to doskonała okazja do wyrażenia wdzięczności wszystkim druhnom i druhom za ich codzienną służbę, zaangażowanie oraz gotowość do niesienia pomocy.
Nadleśnictwo Ełk reprezentował Nadleśniczy Arkadiusz Malinowski, który w imieniu Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, Tadeusza Wilczyńskiego, złożył strażakom serdeczne podziękowania za ich udział w akcji gaszenia pożaru lasu, który miał miejsce 2 Maja. Dzięki sprawnej współpracy i ogromnemu zaangażowaniu służb udało się skutecznie ograniczyć skutki tego zdarzenia.
Podczas uroczystości Nadleśniczy podkreślił znaczenie współpracy pomiędzy Lasami Państwowymi a służbami mundurowymi oraz wyraził uznanie dla poświęcenia strażaków, którzy każdego dnia stoją na straży bezpieczeństwa mieszkańców i naszych lasów.
Jeszcze raz składamy wszystkim Strażakom najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za ich trudną i odpowiedzialną służbę. Dziękujemy, że zawsze można na Was liczyć!