Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach

Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach, Planetarna 13, Monki.

17/05/2026
Drodzy Ósmoklasiści! ✍️📚Przed Wami ważne dni – egzamin ósmoklasisty. To moment, w którym możecie pokazać swoją wiedzę, u...
10/05/2026

Drodzy Ósmoklasiści! ✍️📚

Przed Wami ważne dni – egzamin ósmoklasisty. To moment, w którym możecie pokazać swoją wiedzę, umiejętności i efekty wielu lat nauki.

📅 Harmonogram egzaminów:
🔹 język polski – 11 maja
🔹 matematyka – 12 maja
🔹 język obcy nowożytny – 13 maja

Pamiętajcie, aby:
✔️ przyjść wcześniej (o godzinie 8:15)
✔️ zabrać legitymację oraz potrzebne przybory (czarny długopis i linijkę na egzamin z matematyki)
❌ zostawić telefon w domu 🙂
✔️ zachować spokój i wiarę we własne możliwości.

Trzymamy za Was mocno kciuki! 💙
Niech stres zamieni się w motywację, a każdy egzamin będzie okazją do pokazania tego, co potraficie najlepiej. Powodzenia! 🍀

🎹🎸DODATKOWY NABÓR DZO SZKOŁY MUZYCZNEJ🎷🎻Zapraszamy do zapoznania się z informacją.
08/05/2026

🎹🎸DODATKOWY NABÓR DZO SZKOŁY MUZYCZNEJ🎷🎻
Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

📣 Informujemy, że trwa dodatkowy nabór kandydatów do naszej placówki. Jest to ostatnia szansa na złożenie dokumentów w bieżącym procesie rekrutacyjnym.
Termin zgłoszeń upływa 20 maja 2026 r.
Wnioski oraz szczegółowe informacje dostępne są w sekretariacie szkoły.
Serdecznie zapraszamy! 🎶

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI29 kwietnia 2026r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski i Piosenki. Do konkursu przystąpił...
08/05/2026

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

29 kwietnia 2026r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski i Piosenki. Do konkursu przystąpiło 27 uczniów w trzech kategoriach wiekowych. Jury w składzie: Beata Stoczko i Beata Grygo wyłoniło następujących zwycięzców :

📜Recytacja
Kategoria I- III
I miejsce- Nicole Zalewska kl.II a
II miejsce - Julia Czerech II c
III miejsce - Natalia Baworska II a
Wyróżnienie - Kalina Olkowską Ib
Kategoria IV - VI
I miejsce - Piotr Magnuszewski VI b
II miejsce - Amelia Łapińska VI c
III miejsce - Agata Milewska V b i Roksana Gwiazda Vb
Kategoria VII - VIII
I miejsce- Julia Gawędzka VII c i Zuzanna Szydłowska VII c

🎶Piosenka
Kategoria I - III
I miejsce- Alicja Rafałko II a i Gabriela Snarska III a
II miejsce - Henryk Obrycki IIb i Dorota Truszkowska III c
Kategoria IV - VI
I miejsce - Zuzanna Stanisławczyk V a
II miejsce - Julia Grzegorczyk V b
III miejsce - Nikola Bigda Vb
Osoby te będą reprezentować naszą szkołę 6 i 7 maja podczas powiatowych eliminacji Piktogramy, które odbędą się w MOK -u. Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu artystycznego. Dziękujemy za udział w konkursie i dzielenie się pięknem poezji i muzyki. Nagrody dzieciom zostały ufundowane przez Radę Rodziców i NPRCz.
B.Stoczko i B. Grygo

KONKURS PLASTYCZNY W KLASACH I-IIIDnia 29 kwietnia 2026 r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego klas ...
30/04/2026

KONKURS PLASTYCZNY W KLASACH I-III
Dnia 29 kwietnia 2026 r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego klas I-III pt. "Wiosna - piękna i radosna". Konkurs był adresowany do wszystkich uczniów i cieszył się dużym zainteresowaniem. Do komisji konkursowej wpłynęło 110 prac.

Zgłoszone prace, wykonane różnorodnymi technikami, wyróżniały się pomysłowością, starannością oraz żywą kolorystyką. Dominowały motywy budzącej się do życia przyrody, kwiatów i bocianów.

Prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkim uczniom oraz wychowawcom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów z plastyczną przygodą. Dziękujemy również Radzie Rodziców przy SP nr 1 za sfinansowanie zakupu nagród i dyplomów.

Organizatorzy konkursu: p. Martyna Kochańska i p. Agnieszka Sierba.

23 kwietnia w bibliotece szkolnej odbyły się obchody Dnia Książki. Uczniowie klasy Ia uczestniczyli w zajęciach promując...
30/04/2026

23 kwietnia w bibliotece szkolnej odbyły się obchody Dnia Książki. Uczniowie klasy Ia uczestniczyli w zajęciach promujących czytelnictwo, wysłuchali fragmentów wybranych utworów literackich oraz brali udział w rozmowie na temat ulubionych książek. Uczniowie z zainteresowaniem uczestniczyli w wydarzeniu i chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami czytelniczymi.

🤩JULCIA GRZEGORCZYK🤩Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy sukcesu🥳🥳🥳
27/04/2026

🤩JULCIA GRZEGORCZYK🤩
Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy sukcesu🥳🥳🥳

🌍✨ Projekt klas VII – Vision Board: My Dream Holidays ✨🌍Uczniowie klas siódmych wzięli udział w kreatywnym projekcie jęz...
25/04/2026

🌍✨ Projekt klas VII – Vision Board: My Dream Holidays ✨🌍

Uczniowie klas siódmych wzięli udział w kreatywnym projekcie językowym, którego tematem były wymarzone wakacje. Ich zadaniem było stworzenie vision board, czyli tablicy inspiracji – wizualnej mapy marzeń, planów i celów, przedstawionej za pomocą obrazów, słów i symboli.

Podczas pracy uczniowie rozwijali słownictwo związane z podróżami, opisywali miejsca, które chcieliby odwiedzić, oraz ćwiczyli mówienie i pisanie w języku angielskim. Każda praca była wyjątkowa i pełna pomysłów 🌴✈️

💡 Dlaczego warto wykorzystywać vision board na lekcjach angielskiego?
To nie tylko kreatywna forma pracy, ale także skuteczny sposób na naukę języka – uczniowie angażują się emocjonalnie, uczą się poprzez skojarzenia i obrazy, a jednocześnie rozwijają umiejętność wypowiedzi na bliskie im tematy.

Brawo za zaangażowanie i odwagę w dzieleniu się swoimi marzeniami! 💙

Za nami kolejne inspirujące spotkania Strefy Dziewczyn 💫🎶 Czwarte spotkanie poświęcone było muzyce – rozmawiałyśmy o tym...
25/04/2026

Za nami kolejne inspirujące spotkania Strefy Dziewczyn 💫

🎶 Czwarte spotkanie poświęcone było muzyce – rozmawiałyśmy o tym, czego słuchamy, co nas porusza i co daje nam energię. Było dużo śmiechu, ale też momentów refleksji przy wspólnym słuchaniu utworów.

💋 Piąte spotkanie „Zmalujmy coś” kręciło się wokół makijażu – zastanawiałyśmy się, dlaczego się malujemy, rozmawiałyśmy o zdrowej cerze i dobrych nawykach pielęgnacyjnych. Poruszyłyśmy również trudny temat kompleksów, skąd się biorą, dlaczego tak trudno z nimi walczyć. Nie zabrakło też odrobiny eksperymentów… i pierwszego spotkania z matchą 🍵

💛 Szóste spotkanie było wyjątkowo ważne – rozmawiałyśmy o uczuciach: miłości i przyjaźni. O tym, co znaczą dla nas relacje, jak je budować i jak o nie dbać.

Dziękujemy za każdą rozmowę, obecność i wspólnie spędzony czas 🌸
Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań!

🌳Z wizytą w Biebrzańskim Parku Narodowym🌳Rozwijanie wiedzy przyrodniczej oraz budzenie wrażliwości na piękno i  bogactwo...
25/04/2026

🌳Z wizytą w Biebrzańskim Parku Narodowym🌳
Rozwijanie wiedzy przyrodniczej oraz budzenie wrażliwości na piękno i bogactwo natury regionu było celem spotkania uczniów klas IVB i VIB w Biebrzańskim Parku Narodowym. W trakcie wyjazdu (23 kwietnia 2026r.) mieli oni okazję pooddychać powietrzem unoszącym się nad bagnami, ujrzeć piękne kobierce wiosennych kwiatów w nadbiebrzańskim lesie oraz obejrzeć ekspozycję poświęconą wilkom w Muzeum Wilka w Kapicach. 🐺 Nie zabrakło ruchu, rywalizacji, tworzenia, a także integracji uczestników. Każdy znalazł coś dla siebie i wzbogacił się o cenną wiedzę i nowe doświadczenia. Uczniowie miło oraz efektywnie spędzili czas, a zakupione i wykonane własnoręcznie pamiątki będą przypominały o tym, że trzeba tam wrócić, bo naprawdę warto.
Dziękujemy wspaniałym przewodnikom za piękną kilkugodzinną lekcję „czytania przyrody”.💚💚💚
Organizatorzy

Adres

Planetarna 13
Monki
19-100

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach:

Udostępnij