18/06/2026
18 czerwca klasa IV b wraz z wychowawcą, dzięki uprzejmości Państwa Łącznych, odwiedziła stajnię w Wiecanowie. 🙂
Podczas wizyty właściciel oprowadził uczniów po obiekcie, dzieląc się wieloma ciekawostkami na temat koni i funkcjonowania stajni. Największą atrakcją okazała się oczywiście możliwość spróbowania jazdy konnej oraz przejażdżki bryczką, które dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.🐎🥰
Uczniowie mieli również okazję podziwiać pokaz skoków przez przeszkody w wykonaniu swojej koleżanki z klasy, co wzbudziło duży podziw i zainteresowanie.🏇
Na zakończenie tego wyjątkowego dnia wszyscy spotkali się przy ognisku, gdzie czekały pyszne kiełbaski i miła atmosfera. To był fantastycznie spędzony czas, pełen uśmiechu, nowych doświadczeń i wspólnej zabawy.😍🥰
Serdecznie dziękujemy Państwu Łącznym za gościnność, ciepłe przyjęcie i możliwość przeżycia tak wspaniałej przygody.😄