08/04/2024
Szanowni Mieszkańcy Gminy Mońki! 🏘️
Pragnę serdecznie podziękować Państwu za udział w wyborach samorządowych. 🗳️ Szczególnie dziękuję za oddane głosy na moją osobę. 🙏 To wielki zaszczyt, że obdarzyliście mnie Państwo tak dużym zaufaniem. ❤️ Powierzenie mi po raz piąty funkcji Burmistrza Moniek jest dla mnie szczególnym wyróżnieniem, 🎖️ ale nade wszystko ogromnym zobowiązaniem do dalszej rzetelnej i sumiennej pracy na rzecz naszej Małej Ojczyzny. ❤️💛
Dbałość o potrzeby wszystkich mieszkańców oraz rozwój naszej gminy był, jest i będzie najważniejszym priorytetem mojej służby społecznej. 👥🌱
Gratuluję wszystkim radnym wybranym na nadchodzącą kadencję do Rady Miejskiej w Mońkach, 🎉 Rady Powiatu w Mońkach oraz Sejmiku Województwa Podlaskiego, życząc im i sobie owocnej współpracy na rzecz naszej gminy, powiatu oraz całego województwa. 🤝
Z pozdrowieniami
Zbigniew Karwowski