15/10/2025
Chociaż od kilku dni pogoda nie napawała nas optymizmem to wszystkie nasze siły, myśli i plany skupiały się wokół organizacji kolejnego już Pikniku „JESIENNE KLIMATY” 🍂🍁🍄🍁🍂 To kolejny rok z rzędu, mieliśmy okazję spotkać się na naszym Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Mnichu, żeby wspólnie powitać (chciałoby się powiedzieć) polską złotą jesień tym razem w towarzystwie dyni i słonecznika🌻🎃🌻 , ale też przepięknych, wykonanych przez Uczniów naszej Szkoły Strachów Polnych (do Strachów jeszcze wrócimy 😉 ).
Wszystko to było możliwe tylko i wyłącznie dzięki jak zwykle ogromnemu zaangażowaniu WSPANIAŁYCH RODZICÓW, Uczniów oraz nieocenionemu wsparciu i współpracy ze strony Nauczycieli, wszystkich Pracowników Szkoły na czele z Panią Dyrektor za co z całego serca DZIĘKUJEMY! Państwa pomoc, dobre słowo i zaangażowanie są dla nas niesamowicie ważne! 🧡💛🤎
DZIĘKUJEMY! Wszystkim Sponsorom i Darczyńcom, którzy wsparli organizację naszego Pikniku! ❤️🧡💛
DZIĘKUJEMY! RODZICOM ❤️💛🧡 przede wszystkim za wyrozumiałość, cierpliwość do nas i naszych pomysłów, ale przede wszystkim za ogrom włożonej pracy:
- pozyskanie wsparcia od sponsorów i przygotowanie fantów 🥰,
- Kindze Żydek – Papkoj 💞💞 za poświęcony czas i wykonanie elementów przepięknej dekoracji, a Paniom Nauczycielkom Justynie, Agnieszce, Lubie i Kasi 🧡💛🤎 za pomoc przy dekoracji Centrum Sportowo - Rekreacyjnego,
- za profesjonalną obsługę stanowisk gastronomicznych, za dbanie o najmniejszy szczegół, żeby wszystko było jak trzeba… JESTEŚCIE NAJLEPSI! 🥰
Ale najbardziej DZIĘKUJEMY! ❤️ Wszystkim uczestnikom Pikniku 🧡🥰🧡 za to, że przyszli, spędzili to niedzielne popołudnie w naszym towarzystwie okazując jednocześnie niesamowite wsparcie dla naszej działalności! Każda organizowana przez Nas impreza ma na celu przede wszystkim integrację naszej szkolnej społeczności, ale również Mieszkańców naszej miejscowości 🧡🥰💛
Z całego serca Wszystkim za wszystko DZIĘKUJEMY! 🍂🥰🍂