23/04/2026
Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność gościć w bibliotece autorkę kryminałów Agnieszkę A. Milewską. Pochodząca z Bogatyni, lubiąca spotkania z czytelnikami (to u nas, było jej 22 spotkaniem), niezwykle pogodna pisarka. Przyjechała do nas w ramach trasy promującej najnowszą książkę „Kim jestem?”.
Pisze od kilku lat, ale wydaje dopiero od roku. Jest to jej trzecia książka, a zdradziła nam, że zamierza wydawać dwie książki rocznie. Spotkanie odbyło się w formie wywiadu przeprowadzonego przez Dagmarę Dziubek, prywatnie przyjaciółkę Agnieszki. Niespodzianką przygotowaną przez pisarkę, było przeczytanie fragmentu najnowszej książki ❤️