16/02/2026
Kolejna prelekcja dr Tomasza Greniucha poświęcona dziejom podziemia niepodległościowego w Milówce już za nami. Historia znów okazała się tematem, który naprawdę porusza. Dziękujemy Tomasz Greniuch za inspirującą prelekcję i kolejną porcję rzetelnej wiedzy. To było spotkanie pełne historii i inspirujących rozmów. Dziękujemy za zaangażowanie oraz umiejętność przybliżania trudnych, ale niezwykle ważnych tematów.
Do zobaczenia.