27/07/2025
Parę zdjęć z początku sezonu 2025. Pogoda różna ale klimat ten sam :) kto wie ten wie. Warto tu przyjechać o każdej porze roku. Każda aura może być przyczynkiem do spędzenia wspaniałego czasu na Jeziorze Głębokim.
Tylko ten pomost - jedyna pseudo atrakcja obecnie, na której wymianę niecierpliwie czekamy. I wtedy będzie znów pięknie i konkurencyjnie! Możnowładni Międzyrzecza najwyraźniej nie doceniają i nie potrafią dostrzec atutów z większej ilości turystów, promocji Głębokiego na tle Miasta i że taka inwestycja z pewnością miałaby odzwierciedlenie w kasie. Szkoda.... Czekamy w dalszym ciągu... Oby zakasali rękawy w wyniku impulsulu że jednak warto a nie jakiejś niepotrzebnej tragedii.