05/04/2024
𝐒𝐳𝐚𝐧𝐨𝐰𝐧𝐢 𝐏𝐚ń𝐬𝐭𝐰𝐨, 𝐉𝐞𝐬𝐭𝐞𝐦 𝐖𝐚𝐦 𝐰𝐝𝐳𝐢ę𝐜𝐳𝐧𝐲 𝐳𝐚 𝐳𝐚𝐮𝐟𝐚𝐧𝐢𝐞, 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐨𝐛𝐝𝐚𝐫𝐳𝐚𝐜𝐢𝐞 𝐧𝐢𝐞𝐩𝐫𝐳𝐞𝐫𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐨𝐝 𝟐𝟎 𝐥𝐚𝐭.
𝚉𝚊𝚌𝚣ęł𝚘 𝚜𝚒𝚎 𝚘𝚍 𝚙𝚛𝚊𝚠𝚒𝚎 𝟽𝟶% 𝚙𝚘𝚙𝚊𝚛𝚌𝚒𝚊 𝚠 𝚠𝚢𝚋𝚘𝚛𝚊𝚌𝚑 𝚣 𝟸𝟶𝟶𝟹 𝚛𝚘𝚔𝚞 𝚒 𝚙𝚛𝚣𝚎𝚣 𝚔𝚘𝚕𝚎𝚓𝚗𝚎 𝚕𝚊𝚝𝚊 𝚗𝚒𝚐𝚍𝚢 𝚗𝚒𝚎 𝚜𝚙𝚊𝚍ł𝚘 𝚙𝚘𝚗𝚒ż𝚎𝚓 𝟽𝟶%
To jest największy komplement dla mojej pracy, którą, jak wiecie, uwielbiam.
Spieramy się i dyskutujemy, ale zawsze z korzyścią dla gminy, która jest w czołówce miejsc dobrych do życia.
Przechodzimy razem przez zawieruchy, covidowe, wojenne, ustrojowe, finansowe i mimo niełatwych czasów budujemy, inwestujemy, możemy czuć się bezpiecznie.
𝐑𝐚𝐝𝐚 𝐆𝐦𝐢𝐧𝐲 𝐭𝐚𝐤ż𝐞 𝐰 𝐭𝐞𝐣 𝐤𝐚𝐝𝐞𝐧𝐜𝐣𝐢 𝐨𝐛𝐝𝐚𝐫𝐳𝐲ł𝐚 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐳𝐚𝐮𝐟𝐚𝐧𝐢𝐞𝐦, 𝐝𝐚𝐣ą𝐜 𝐦𝐢 𝐚𝐛𝐬𝐨𝐥𝐮𝐭𝐧𝐞 𝟏𝟎𝟎% 𝐰𝐨𝐭𝐮𝐦 𝐳𝐚𝐮𝐟𝐚𝐧𝐢𝐚.
Niektórzy radni już od 20 lat! Bardzo dziękuję. Szanuję adwersarzy uczciwych, którzy potrafią przyznać rację w obliczu niepodważalnych faktów.
𝕁𝕒𝕜𝕚 𝕓ę𝕕𝕫𝕚𝕖 𝕨𝕪𝕟𝕚𝕜 𝟟 𝕜𝕨𝕚𝕖𝕥𝕟𝕚𝕒? 𝕋𝕠 𝕫𝕒𝕝𝕖ż𝕪 𝕠𝕕 ℙ𝕒ń𝕤𝕥𝕨𝕒.
Wychodząc na wybory, założycie u progu buty, które wybieraliście uważnie, aby były wygodne i długo Wam służyły. Może kierowaliście się ceną, a może tym, że wyprodukowała je rzetelna, sprawdzona firma. Pewnie przymierzaliście je, oceniając ich wygodę. Zapewne zależało Wam na tym, żeby były ładne. Ilu ludzi, tyle historii i potrzeb, różne rozmiary stóp i preferencje. Ale przede wszystkim chcemy, żeby nasz wybór nas nie zawiódł. Aby to co piękne z pozoru, nie okazało się niewygodne, niepraktyczne, ciasne i nie rozpadło.
𝐌𝐨𝐢 𝐤𝐚𝐧𝐝𝐲𝐝𝐚𝐜𝐢 𝐧𝐚 𝐫𝐚𝐝𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐭𝐨 𝐨𝐬𝐨𝐛𝐲 𝐳 𝐝𝐮ż𝐲𝐦 𝐝𝐨ś𝐰𝐢𝐚𝐝𝐜𝐳𝐞𝐧𝐢𝐞𝐦 𝐬𝐚𝐦𝐨𝐫𝐳ą𝐝𝐨𝐰𝐲𝐦, 𝐤𝐭ó𝐫𝐞 𝐝𝐚ł𝐲 𝐬𝐢ę 𝐩𝐨𝐳𝐧𝐚ć, 𝐣𝐚𝐤𝐨 𝐮𝐜𝐳𝐜𝐢𝐰𝐞 𝐢 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐨𝐰𝐢𝐭𝐞.
W przeważającej większości twarze doskonale Wam znane, przyjazne i stroniące od jałowych sporów. Potrafiące zachować klasę nawet w obliczu niedojrzałości czy spraw, o których dżentelmeni nie wspominają. Jestem spokojny o to, że Was nie zawiodą.
Co do mnie, to nie mam może pięknych fotek, nie mam również zwyczaju owijać słów w watę cukrową, ale przecież nie dla tych rzeczy mnie wybieraliście już cztery razy i to zawsze miażdżącą większością.
Już za pierwszym razem oferowałem Wam doświadczenie w zarządzaniu gminą. Po latach pracy, zgromadziłem jeszcze więcej cennej wiedzy w tej materii. I myślę, że dziś, w tych niestabilnych czasach, a także w tej jaką mamy obecnie sytuacji, jest to zasób jeszcze bardziej potrzebny i cenny. Doświadczenie nie eksperymenty.
𝘉ę𝘥ę 𝘸𝘥𝘻𝘪ę𝘤𝘻𝘯𝘺 𝘻𝘢 𝘬𝘢ż𝘥𝘺 𝘨ł𝘰𝘴, 𝘢𝘭𝘦 𝘱𝘳𝘻𝘦𝘥𝘦 𝘸𝘴𝘻𝘺𝘴𝘵𝘬𝘪𝘮 𝘮𝘢𝘮 𝘯𝘢𝘥𝘻𝘪𝘦𝘫ę, ż𝘦 𝘯𝘢𝘫𝘸𝘪ę𝘬𝘴𝘻ą 𝘻𝘸𝘺𝘤𝘪ęż𝘤𝘻𝘺𝘯𝘪ą 𝘸𝘺𝘣𝘰𝘳ó𝘸 𝘸 𝘯𝘢𝘴𝘻𝘦𝘫 𝘨𝘮𝘪𝘯𝘪𝘦 𝘣ę𝘥𝘻𝘪𝘦 𝘍𝘙𝘌𝘒𝘞𝘌𝘕𝘊𝘑𝘈. 𝘡 𝘴𝘢𝘮𝘰𝘳𝘻ą𝘥𝘰𝘸𝘺𝘮 𝘱𝘰𝘻𝘥𝘳𝘰𝘸𝘪𝘦𝘯𝘪𝘦𝘮, 𝘈𝘯𝘵𝘰𝘯𝘪 𝘙𝘶𝘮𝘪𝘢𝘯.