02/05/2026
Dziś – 2 maja, w dniu odpustu parafialnego – serdecznie zapraszamy pod Kościół na nasz słodki stół 🍰
Czekamy na Was z pysznymi, domowymi ciastami idealnymi do kawy ☕ przygotowanymi z sercem i życzliwością 💛
To wyjątkowy czas modlitwy, spotkania i wspólnego świętowania, który chcemy przeżyć razem z Wami.
Cały dochód z kiermaszu przeznaczony jest na odnowienie ołtarza bocznego św. Brata Alberta w naszym kościele.
Przyjdźcie, zatrzymajcie się na chwilę i bądźmy razem w tym pięknym dniu. Do zobaczenia!