01/06/2026
W miniony piątek odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem rozmawialiśmy o powieści „Burza” Mieczysława Gorzki – trzymającym w napięciu kryminale pełnym tajemnic, nieoczekiwanych zwrotów akcji i skomplikowanych ludzkich losów.
Jak zawsze nie zabrakło ciekawych spostrzeżeń, różnorodnych opinii oraz inspirującej dyskusji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i miłą atmosferę ❤
Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie DKK.
Do zobaczenia w bibliotece! 🥰