09/03/2026
7 marca odbyło się w naszej miejscowości spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Był to bardzo miły i udany wieczór, pełen rozmów, uśmiechów i wspólnie spędzonego czasu. 🌷
Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za obecność oraz wspaniałą atmosferę.
Szczególne podziękowania kierujemy do Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziesławicach za pamięć o naszym święcie. Dziękujemy także druhom z OSP za pomoc w przygotowaniu wydarzenia i obsługę spotkania.
Dziękujemy również Burmistrzowi Miasta i Gminy za pamięć. 🌸
To był naprawdę wyjątkowy dzień. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami.