22/06/2026
Uczniowie ze szkoły partnerskiej z wizytą w Elektroniku
W dniach 15-19 czerwca 2026 r. w Lublinie przebywała 17-osobowa grupa uczniów
i nauczycieli z niemieckiej szkoły partnerskiej Ludwig-Erhardt-Berufskolleg w Münster. Wraz z uczniami naszej szkoły realizowali oni projekt „Wspólna pamięć kształtuje przyszłość: dialog Lublin-Münster”. W ramach projektu odbyły się warsztaty integracyjne, gra terenowa na Starym Mieście oraz zajęcia na terenie obozu koncentracyjnego na Majdanku. Goście z Niemiec wzięli również udział w lekcjach języka angielskiego i rysunku technicznego razem z klasą 1C.
Niemiecka delegacja dziękuje społeczności ZSEl za gościnność i życzy udanych wakacji, które w landzie Nordrhein-Westfallen (Nadrenia Północna-Westfalia) rozpoczynają się dopiero 20 lipca!