17/06/2026
Niezapomniana wycieczka klasy 2c!
Dzisiejszy dzień klasa 2c spędziła wyjątkowo – pełen był radości, ciekawych przygód i wspólnych chwil. Była to nasza ostatnia wycieczka w drugiej klasie, dlatego tym bardziej zapamiętamy ją na długo.
Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w Kamienicy Legend w Lublinie, gdzie czekały na nas fantastyczne warsztaty. Świetnie się bawiliśmy, poznając niezwykłe historie i legendy związane z naszym miastem.
Po pełnej wrażeń zabawie przyszedł czas na coś pysznego! Udaliśmy się na prawdziwą włoską pizzę do Pekato na Starym Mieście. Było przepysznie, a wspólny posiłek był świetną okazją do rozmów i odpoczynku.
Następnie wybraliśmy się na słodką niespodziankę – lody na Placu Zamkowym w lodziarni u Pani Ani, którą poleciła nam Poła. To był strzał w dziesiątkę! Lody były naprawdę pyszne i idealnie dopełniły nasz wyjątkowy dzień.
Spacerując uliczkami Starego Miasta, dotarliśmy na przystanek, skąd autobusem linii 17 wróciliśmy do szkoły.
To był dzień pełen uśmiechów, przygód i wspólnych wspomnień. Już nie możemy doczekać się kolejnych wycieczek… tym razem jako trzecioklasiści! 💛
Anna Trela