22/04/2024
Szanowni Państwo,
Powoli opada kampanijny kurz. To była naprawdę trudna walka. Ale udało się. Dzięki Wam – drodzy Mieszkańcy. Dziękuję za okazane zaufanie, za wiarę, że można zmienić naszą gminę na lepsze, za to, że mimo pogody, która nie zachęcała do wychodzenia z domu, poszliście skorzystać z naszego obywatelskiego przywileju. Możemy być dumni z frekwencji!
Chciałbym podziękować mojej rodzinie, żonie i dzieciom. Czas kampanii utwierdził mnie jeszcze mocniej w przekonaniu, że kto ma rodzinę, ten ma wszystko!
Dziękuję moim współpracownikom z KWW Forum Mieszkańców Gminy Liszki : Bartłomiej Tchorek, Monika Dyna, Agnieszka Machowska, Stanisław Kruk, Daniel Pijet, Paweł Płużyczka, Monika Steczko. Bez was ta droga nawet by się nie zaczęła.
Dziękuję także dziesiątkom ludzi, którzy bezinteresownie zaangażowali się w moją kampanię, wspierali mnie słowem i czynem. Wierzyli we mnie i pomogli uwierzyć innym. Dziękuję Zofia Pyla, Marcin Mazur, Artur Konik Jan Zioło Michał Ryszka Krzysiek Marek Boroń Aleksandra Waluszczyk Monika Marzena Nogieć Sylwia Chojnacka Joanna Kadula Jarosław Wilk Maciej Gruca i wielu innym osobom, o których serdecznie pamiętam, które ciężko mi tu wymienić z imienia i nazwiska.
Przede mną nowe wyzwania i ciężka praca. Zrobię wszystko, by jak najszybciej doświadczyli Państwo zmiany na lepsze. Obiecuję, że będę na bieżąco przekazywał informację o swojej pracy. Pozostajemy w kontakcie!
„W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem” 2 Tm 4, 7