11/05/2026
Dziękujemy za odwiedziny i pamięć .
Z okazji Dnia Pracownika Komunalnego Burmistrz Lipian Bartłomiej Królikowski oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Wróbel odwiedzili pracowników Gminnego Zakładu Komunalnego, aby z okazji Dnia Pracownika Komunalnego osobiście podziękować za codzienny trud i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Podczas spotkania złożono serdeczne życzenia oraz wyrazy uznania za odpowiedzialną i niezwykle ważną służbę na rzecz mieszkańców. Praca wykonywana przez służby komunalne często pozostaje niezauważona, jednak ma ogromne znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa całej społeczności.
Dziękujemy za codzienną pracę, poświęcenie i gotowość do działania niezależnie od warunków. Życzymy dużo zdrowia, satysfakcji zawodowej oraz wszelkiej pomyślności.