Czy w energetyku dzisiaj śmierdzi gównem

Czy w energetyku dzisiaj śmierdzi gównem Na typ peju dowiesz się czy w energetyku w legnicy śmierdzi gównem a w szczególności obok sali 13

15/11/2021

Mason dzisiaj szambo wyjebalo na parterze.

24/09/2021

Witam robimy powrót Peja. Status na dziś lekki powiew fekaliów z parteru na 2 nie odczuwalne.

07/10/2020

Piętro najwyższe śmierdzi? Brek potwierdza z drugiego końca Polski:"Tak nie można"

05/10/2020

Witam po tygodniowej przerwie. Przerwę chyba miały też służby sprzątające bo jebie fest

27/09/2020

Niedziela wieczur i humor za*****ty B)

24/09/2020

Jebie masno socjalizmem
Edit: jebie masno chorym typem, dziekuwa mordko

21/09/2020

Witam w tym tygodniu event specjalny w energetyku zostały rozsiane klawisze. Trzeba zrobić zdjęcie klawiszy i poukładać je w kolejności odpowiadającej tematyce peja. Dla zwycięzcy przewidziana nagroda. Zdjęcia wysłać na peja pozdro

21/09/2020

kurwi denaturatem z gownem na dziedzincu nie idzcie k***a tam

18/09/2020

Elo dzisiaj standardowo jebie szlugami i gównem a wyjątkowo w siłowni nie jebie es

16/09/2020

Dzisiaj jebie gównem słonia i sukcesem

15/09/2020

Witam wracamy do normy, dzisiaj jebie siarką i łajnem

11/09/2020

Kurwi hipokryzją od pewnych kurewek naura

Adres

Legnica
59-220

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Czy w energetyku dzisiaj śmierdzi gównem umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij