09/06/2026
Wycieczka do Włoch za nami.
Od 23.05 do 29.05 klas 3B wraz z koleżankami i kolegami z innych klas min 3CM, 3C ... uczestniczyła w ciekawej wycieczce do słonecznej Italii. Uczniowie odwiedzili ciekawe miasta przepełnione historią i zabytkami.
Wszyscy powrócili zadowoleni, pełni miłych wrażeń i wspomnień.
Wycieczka odbyła się dzięki zaangażowaniu wychowawczyni klasy 3B Pani Katarzynie Banach oraz dzięki Rodzicom uczniów.
Opiekunami grupy były Pani Katarzyna Harackiewicz, Pani Renata Starnawska i Pani Marta Spoczyńska.
Wszystkim bardzo dziękujemy a młodzieży za nienaganne zachowanie, odpowiedzialność i punktualność.
Poniżej załączamy mini prezentację wykonaną przez uczniów klasy 3CM.
Niebawem zaprezentujemy ciekawą fotorelację z wycieczki - śledźcie nas na fb i instagramie