Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Leśnicach

Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Leśnicach Szkoła Podstawowa w Leśnicach jest placówką publiczną w gminie Nowa Wieś Lęborska.

13/05/2026

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Lęborskiej serdecznie
zaprasza na Rodzinny Festyn, który odbędzie się dnia 16 maja 2026 r.
w godzinach 10:00-13:00 na boisku Szkoły Podstawowej w Leśnicach
(Leśnice 18a).

To wyjątkowe wydarzenie łączy sport, integrację oraz mnóstwo
atrakcji dla dzieci i dorosłych. W programie znajdzie się m.in. III
Rodzinny Bieg Leśnika, a także liczne pokazy, konkursy i działania
edukacyjne.

🎉 Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji:
🚒 pokaz wozu strażackiego i pierwszej pomocy (OSP)
🚓 prezentacja radiowozu, motocykla i wyposażenia Policji
🪖 spotkanie z Wojskiem i patrol saperski
🛂 stoisko Straży Granicznej
🐝 pokaz ula i opowieści o pracy pszczół - Pasieka „Jezioranki"
🌲 stoisko Nadleśnictwa Lębork
🏰 dmuchaniec dla dzieci
💇‍♀️ plecenie warkoczyków
🐄 „Zostań małym rolnikiem" - nauka dojenia krowy na wesoło

🍽️ Strefa smaków:
Na miejscu dostępne będą m.in. kiełbaski z grilla, frytki, wata
cukrowa, popcorn, słodkie frytki, gorące napoje, słodki poczęstunek
oraz tradycyjna grochówka strażacka.

🎁 Konkursy z nagrodami (11:00-13:00):
Dla dzieci i dorosłych przygotowano atrakcyjne nagrody w formie
voucherów m.in. do McDonald's, Lódwika, Cocktail Bar Lębork, na
manicure, tatuaż (Tusz za progiem), Jumping Lębork oraz pole namiotowe
w Gowidlinie.

Podczas festynu odbędą się również uroczyste wręczenia nagród w
konkursie plastycznym „Mówimy NIE! przemocy" oraz liczne konkursy i
zabawy integracyjne.

👨‍👩‍👧‍👦 To doskonała okazja do wspólnego spędzenia
czasu, integracji oraz promocji działań profilaktycznych i rodzinnych
wartości.

💚 Serdecznie zapraszamy!

09/05/2026

Z okazji Dzień Strażaka przedszkolaki odwiedziły Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku, poznając bliżej pracę strażaków i zasady bezpieczeństwa. 🚒🔥

Powodzenia!!! 🍀🍀🍀
09/05/2026

Powodzenia!!! 🍀🍀🍀

W Dniu Bibliotekarza i Bibliotek nasi uczniowie tłumnie odwiedzili naszą szkolną bibliotekę gdzie wspólnie słuchali czyt...
08/05/2026

W Dniu Bibliotekarza i Bibliotek nasi uczniowie tłumnie odwiedzili naszą szkolną bibliotekę gdzie wspólnie słuchali czytanych książek i rozmawiali na temat wysłuchanych treści. Czekała też ich mała niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku. Pani Marzenie oraz innym Bibliotekarkom i Bibliotekarzom składamy najlepsze życzenia w dniu ich święta 🙂💐💐💐💐

07/05/2026

Zdrowo i kolorowo
💛🖤

Podczas zajęć języka kaszubskiego nasi uczniowie przygotowali pyszne kanapki 🍞🧀🥒Zadbali aby było zdrowo, kolorowo i estetycznie😊
Dodatkiem był szczypiorek, który sami wyhodowali 🌱👏
To była świetna lekcja cierpliwości, współpracy i zdrowych nawyków!

Nad wszystkim czuwała pani Marzenka 😊Podczas wspólnych warsztatów odbywały się także rozmowy w języku kaszubskim 🗣️💬Dzięki temu dzieci mogły ćwiczyć język w naturalnej i radosnej atmosferze.

Brawo dla naszych kucharzy i młodych Kaszubów! 💙💛🖤

Z dumą informujemy o fantastycznych wynikach reprezentacji naszej szkoły podczas Mistrzostw Gminy w Lekkiej Atletyce! Na...
07/05/2026

Z dumą informujemy o fantastycznych wynikach reprezentacji naszej szkoły podczas Mistrzostw Gminy w Lekkiej Atletyce!
Nasi zawodnicy pokazali wielką formę i wolę walki, zdobywając liczne miejsca na podium. 🥇🥈🥉Oto nasi medaliści:
Indywidualnie:
🥇 1. miejsce:
Nadia Stencel (kl. VIII) – bieg na 100 m
Oskar Borek (kl. VIII) – rzut oszczepem
🥈 2. miejsce:
Kornelia Reszka (kl.VII)– skok w dal
Jan Wietocha (kl. VIII) – rzut oszczepem
🥉 3. miejsce:
Kornelia Reszka – bieg na 300 m
Sztafeta 4x100m dziewcząt:
🥈 2. miejsce wywalczyły:
Kornelia Reszka
Lena Jarzębińska
Julia Mokos
Nadia Stencel
Dzięki świetnym wynikom, nasza cała szkoła zajęła II miejsce w klasyfikacji drużynowej .🎉 Cała czwórka naszych złotych i srebrnych medalistów będzie reprezentować szkołę w Mistrzostwach Powiatu.
Wielkie brawa dla wszystkich zawodników! Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! ✊🔥

05/05/2026

5 maja to szczególna data – Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych oraz Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Z tej okazji uczniowie klas 3 i 4 z naszej szkoły, wraz z przyjaciółmi ze Szkoła Podstawowa w Redkowicach, wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Celem naszego wyjazdu było nie tylko celebrowanie talentów, ale przede wszystkim wyrażenie solidarności i wsparcia dla pełnej równości wszystkich osób w naszym społeczeństwie. W programie czekało na nas mnóstwo wartościowych doświadczeń: Wernisaż wystawy fotografii dokumentalnej „Nasze życie w Wejherowie – czasem słońce, czasem deszcz” autorstwa Grzegorza Kuchty; - Wzruszający koncert w wykonaniu Oli i Tymka; - Prezentacja gry „Cyfrowi detektywi” oraz twórczość młodego YouTubera; -Wizyta w strefie talentów oraz na stoiskach informacyjnych przygotowanych m.in. przez studentów pedagogiki. Po emocjonującym programie udaliśmy się na wspólny posiłek do restauracji SCENA Sztuka i Kawa Był to czas na integrację i wspólne świętowanie dnia pełnego uśmiechu i wzajemnego szacunku. Wracamy z ważnym przesłaniem: każdy z nas ma prawo do godności, akceptacji i życia bez barier😊😊

04/05/2026
Leśna wyprawa przedszkolaków – obserwujemy budzącą się do życia przyrodę z własnoręcznie wykonanymi lornetkami 🌿
04/05/2026

Leśna wyprawa przedszkolaków – obserwujemy budzącą się do życia przyrodę z własnoręcznie wykonanymi lornetkami 🌿

Adres

Leśnice 18A
Lebork
84-300

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 07:00 - 15:30
Wtorek 07:00 - 15:30
Środa 07:00 - 15:30
Czwartek 07:00 - 15:30
Piątek 07:00 - 15:30

Telefon

+48598612088

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Leśnicach umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Leśnicach:

Udostępnij