18/10/2023
Żegnam się ze swoją misją Kandydatki w tych historycznych wyborach :)
Jednak wzmacnianie społeczeństwa obywatelskiego pozostaje moim celem. Kochani - jesteśmy tu, czujecie ?
Jeszcze raz dziękuję za oddane na mnie głosy. Dziękuję za wszystkie głosy oddane na Kandydatki i Kandydatów komitetów reprezentujących demokrację, praworządność i prawa człowieka. To był przykład jak ważne jest wspólne działanie i dowód, że pewnych spraw nie załatwimy w pojedynkę. Dobrze jest się stowarzyszać, łączyć, współpracować. To działa!