24/03/2026
22.03.2026r.
Niedzielną zbiórkę poświęciliśmy tematowi, jakim jest łączność radiowa. Omówiliśmy zasady prowadzenia korespondencji, zwracając szczególną uwagę na poprawność przekazu oraz stosowanie odpowiednich kryptonimów.
Nie zabrakło także praktycznych wskazówek, ze strony druhów, które z pewnością przydadzą się w przyszłości
Po części szkoleniowej przyszedł czas na integrację z druhami OSP, rozegraliśmy grę w kółko i krzyżyk w strażackim wydaniu 🔥 – było sporo śmiechu i zdrowej rywalizacji!😊