31/05/2026
🎈🎉 Ależ to był Dzień Dziecka! 🎉🎈
Kolorowe dmuchańce, zjeżdżalnie, tory przeszkód, bańki mydlane, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, piana party i... mnóstwo uśmiechów! 😊
Dziś teren przy Szkole Podstawowej nr 2 zamienił się w prawdziwe królestwo dziecięcej radości. Nie zabrakło śmiechu, dobrej zabawy i słodkiej niespodzianki w postaci lodów, które znikały w ekspresowym tempie! 🍦😁
Dziękujemy wszystkim za fantastyczną energię i wspólne świętowanie! 😁❤️👦👧
Mamy nadzieję, że dzisiejszy dzień zostawił po sobie mnóstwo pięknych wspomnień i będzie jeszcze długo wywoływał uśmiech na twarzach najmłodszych mieszkańców naszego Miasta.
📸 Koniecznie zajrzyjcie do galerii zdjęć i poszukajcie na nich siebie i swoich Dzieci! 😁