17/05/2026
Maibaum 2026🌳☀️🌺
Wczoraj w centrum naszej wsi odbyło się tradycyjne stawianie drzewka majowego, które jak co roku zgromadziło mieszkańców we wspólnym świętowaniu. Nie zabrakło dobrej atmosfery, rozmów i muzyki 🌸
Drzewko majowe od pokoleń symbolizuje nadejście wiosny, odrodzenie natury, pomyślność oraz jedność mieszkańców. Jego wspólne stawianie jest piękną tradycją integrującą lokalną społeczność i przypominającą o pielęgnowaniu naszych zwyczajów. 🌺
Dziękujemy wszystkim za obecność i pomoc w podtrzymywaniu tej pięknej tradycji. To dzięki Wam nasze lokalne zwyczaje wciąż żyją i łączą kolejne pokolenia. 😊