04/05/2026
Miesiąc kwiecień obfitował u nas w wiele atrakcji. Uczestniczyliśmy w ciekawych, interesujących zajęciach w bibliotece. Mieliśmy przyjemność poznać bardzo miłą i sympatyczną panią Weronikę uczestniczkę z programu muzycznego Must Be the Music i wspólnie z nią pośpiewać i potańczyć. Spacery to nasza specjalność więc chętnie, jak tylko pogoda dopisywała odwiedzaliśmy np. Dom Zdrojowy i Pijalnie Zdrojową w Żegiestowie, Pijalnie Główną w Krynicy-Zdrój, gdzie chętnie delektowaliśmy się smacznymi ciastami. Dla artystów też coś mieliśmy, czyli warsztaty w Sokole w Nowym Sączu, gdzie tematem było malowanie na szkle farbami akrylowymi. Odkryliśmy w sobie prawdziwych artystów wykonując piękne prace. 🎨🖍️Oczywiście przy tej naszej aktywności nie mogłoby zabraknąć już w nowym miesiącu maju rozpoczęcia sezonu grillowego w naszym ogrodzie i w nowej, pięknej altanie. Oj działo się i coś mi mówi, że na tym nie poprzestaniemy 🤣😁, będzie aktywnie 😜