25/05/2026
28 kwietnia w ramach spotkania zorganizowaliśmy ognisko🔥. Mimo chłodnego wieczoru biesiadowanie na świeżym powietrzu upłyneło pod znakiem integracji Członków naszego KGW. Dobre humory nas nie opuszczały, a pieczone przy ognisku kiełbaski oraz pyry z gzikiem wszystkim smakowały😋
Takie luźne spotkanie było dla nas odpoczynkiem od codziennych obowiązków🙂