03/06/2026
🎈 1 czerwca 2026 r. nasi uczestnicy wzięli udział w Rodzinnym Pikniku Integracyjnym w Olbięcinie, zorganizowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Rudlickiego z okazji Dnia Dziecka. 🎉
😊 Dobra zabawa, mnóstwo uśmiechów i liczne atrakcje sprawiły, że czas minął błyskawicznie. 🎪🎨🎯 Chwilami trudno było stwierdzić, kto czerpał z wydarzenia więcej radości – dzieci czy dorośli! 😄
💙 Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wspaniałą atmosferę! 🌞🎈