14/05/2026
Starszaki z grupy „SÓWKI” oraz „WIEWIÓRKI” miały wyjątkową okazję odwiedzić Państwową Szkołę Muzyczną im. Piotra Świerca w Krapkowicach. Dzieci poznały różne instrumenty muzyczne oraz wysłuchały pięknych utworów w wykonaniu młodych muzyków. Nie zabrakło wspólnego śpiewania, zabaw słuchowych i wielu uśmiechów. 😊
To było niezwykle ciekawe i inspirujące spotkanie, które dostarczyło dzieciom wielu radosnych wrażeń oraz zachęciło do odkrywania świata muzyki. 🎼🎹🥁