30/09/2025
Zapraszamy na wykład i warsztaty dotyczące zdrowego odzywania! 🥕🥦🍓
🥦 Pozytywne jedzenie – czyli jak budować zdrowie z każdym posiłkiem? 💛
👉 Znasz to uczucie, gdy stres ściska żołądek, a po jedzeniu czujesz się ciężko i bez energii? Gdy jedzenie staje się nagrodą lub pocieszeniem?
Podczas 9. Forum na rzecz Pacjenta Onkologicznego zapraszamy na wyjątkowy wykład ✨Kach Błażejewska - Stuhr - dietetyczki klinicznej i psychodietetyczki, która od lat z ogromną empatią wspiera w odzyskiwaniu zdrowej relacji z własnym ciałem i jedzeniem. To będzie spotkanie o codziennych wyborach, o jedzeniu bez lęku i presji, czyli o tym, jak odżywiać się z troską. 🍓
Jeśli temat zdrowego odżywiania jest Wam bliski, warto wziąć udział również w dwóch praktycznych warsztatach z dietetykami, które odbędą się w ramach Forum:
🥦 HappyHacking, czyli jak jeść by być szczęśliwym
🥦 Jedzenie jako wsparcie w procesie zdrowienia – jak odżywiać ciało i umysł – warsztat psychodietetyczny
📅 Kiedy: 12 października 2025 r.
📍Gdzie: Centrum Kongresowe ICE Kraków
🎟 Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy
👉 Szczegóły i formularz zgłoszeniowy: unicorn.org.pl/o-stowarzyszeniu/forum