17/04/2018
Szanowni Państwo,
zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji ze spotkania zeszłotygodniowego.
Serdecznie dziękujemy za tak liczną frekwencję i obiecujemy, że na kolejne takie spotkanie zrobimy co w naszej mocy, aby sala była jeszcze większa ;-)
Prosimy o dzielenie się opiniami na temat wykładu w postach, czy było ciekawie? co najbardziej się Państwu podobało? czy planować ponownie takie spotkanie - tym razem być może z założycielem Oddziału Archiwum X?
Dziękujemy za liczne pytania w trakcie wykładu i po wykładzie.
Niezmiernie cieszy nas, że organizowanie wykładów otwartych spotyka się z tak dużym zainteresowaniem z Państwa strony!
Zapraszamy również do włączania się w działalność naszego Koła oraz nawiązywania współpracy.
Dziękujemy,
Zastępca Przewodniczącej Koła Naukowego Studentów Resocialis Aleksandra Gbyl oraz Członkowie Koła