26/03/2026
W dniu dzisiejszym podczas zmiany służby pożegnaliśmy dowódcę zmiany II – mł. bryg. Piotra Stokłosę, który pełni służbę w JRG 2 przez prawie 25 lat. W czasie służby zdobywał doświadczenie nie tylko w podziale bojowym, ale również pracując w Miejskim Stanowisku Kierowania.
Nie żegna się jednak z mundurem – pozostaje w podziale bojowym i nadal będzie realizował zadania służbowe na terenie Krakowa, biorąc udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych.
Piotrze, w imieniu wszystkich funkcjonariuszy JRG 2 pragniemy podziękować Ci za wspólnie pełnioną służbę oraz wszystkie lata spędzone w murach naszej jednostki. Życzymy wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z nowych wyzwań oraz pomyślności w dalszej służbie.
Do zobaczenia podczas działań! 🚒👨🚒