06/01/2026
KGM-owiczki kochane!
Dziękujemy Wam ogromnie za kolejny wspólny rok, który upłynął pod znakiem świętowania naszych pierwszych urodzin (już planujemy tegoroczne obchody!), spotkań rękodzielniczo-ploteczkowych, jogi z najlepszą karolina.gornisiewicz.yoga i pilatesu z FizjoActive Anna Banach w Sadzie Krowoderskim i SP.34, przygotowań do Apelu na rzecz powstania użytku ekologicznego Las Łęgowego im.Kazimierza Walasza, kolejnej serii tworzenia laurek od nieznajomych dla nieznajomych / kwiatostanu na pikniku Krowoderskim i jesiennych pogaduszek w Lea Bistro.
Wasza życzliwość, energia i różnorodność tworzą nasze ukochane koło, które chcemy wciąż wspólnie toczyć w 2026! Bądźcie z nami!🩷