koło gospodyń miejskich kraków

koło gospodyń miejskich kraków koło gospodyń miejskich to miejsce współbycia, współtworzenia, współdziałania —> Kraków, Krowodrza

KGM-owiczki kochane! Dziękujemy Wam ogromnie za kolejny wspólny rok, który upłynął pod znakiem świętowania naszych pierw...
06/01/2026

KGM-owiczki kochane!
Dziękujemy Wam ogromnie za kolejny wspólny rok, który upłynął pod znakiem świętowania naszych pierwszych urodzin (już planujemy tegoroczne obchody!), spotkań rękodzielniczo-ploteczkowych, jogi z najlepszą karolina.gornisiewicz.yoga i pilatesu z FizjoActive Anna Banach w Sadzie Krowoderskim i SP.34, przygotowań do Apelu na rzecz powstania użytku ekologicznego Las Łęgowego im.Kazimierza Walasza, kolejnej serii tworzenia laurek od nieznajomych dla nieznajomych / kwiatostanu na pikniku Krowoderskim i jesiennych pogaduszek w Lea Bistro.
Wasza życzliwość, energia i różnorodność tworzą nasze ukochane koło, które chcemy wciąż wspólnie toczyć w 2026! Bądźcie z nami!🩷

w zeszłą sobotę, kiedy słońce świeciło wysoko na niebie, a lato trzymało nas w swoim pożegnalnym uścisku, odbył się krow...
24/09/2025

w zeszłą sobotę, kiedy słońce świeciło wysoko na niebie, a lato trzymało nas w swoim pożegnalnym uścisku, odbył się krowoderski piknik sąsiedzki.
wydarzenie przepełnione masą wspaniałych atrakcji, wśród których był nasz projekt ‚kwiatoświat’.
tak jak w zeszłym roku, zbierałyśmy kwietne laurki od nieznajomych dla nieznajomych.
zanurzone w letnim słońcu, wyrysowane palcami pamiętającymi ciepłe promienie i dotyk trawy, trafią w jeden z jesiennych dni do kogoś na przystanku autobusowym.
kiedy niebo zapomni o swoim niebieskim obliczu, a czapka na stałe zamieszka w kieszeni kurtki, przyniesie pamięć letnich dni.
zeszłoroczna akcja pokazała jak wielki ten nie-wielki gest ma sens, jak nie dużym wysiłkiem można komuś dmuchnąć nadzieją w nos.
dziękujemy wszystkich artystą i artystką tegorocznego zbioru!
niech moc kwiatków będzie z nami!
🌸🌸🌸🌸🌸

dziewczyny! jutro na pikniku krowoderskim będziemy zbierać kwietne listy miłosne.tak jak w zeszłym roku planujemy połącz...
19/09/2025

dziewczyny!

jutro na pikniku krowoderskim będziemy zbierać kwietne listy miłosne.
tak jak w zeszłym roku planujemy połączyć nieznanych sobie ludzi, rysunkiem, krótką notką, wierszem.
kwietne laurki, które pozbieramy teraz, przekażemy przechodnią w któryś z listopadowych dni.
w dzień, w którym pamięć o słońcu, wplecionym w te pocztówki, być może komuś zrobi miło w sercu.

wspólne rysowanie to wielka frajda, chodźcie sprawdzić!

🌸🌸🌸

karolina.gornisiewicz.yoga dziękujemy za ten wspólny wakacyjny czas wśród jabłonek 🍏mamy nadzieję, że to piękny początek...
26/08/2025

karolina.gornisiewicz.yoga dziękujemy za ten wspólny wakacyjny czas wśród jabłonek 🍏
mamy nadzieję, że to piękny początek spotkań jogowych z Tobą.
była to największa przyjemność dla ciałek i ducha 🌸

już tęsknimy!

Adres

Kraków
30-058

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy koło gospodyń miejskich kraków umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij