Grupa wsparcia "Jesteśmy"

Grupa wsparcia "Jesteśmy" Zapraszamy na grupę wsparcia. Jedynym warunkiem i wymogiem to ukończenie 18 roku życia. Np. Nikt nie będzie posądzony o gburostwo, nieumiejętność wysłowienia się.

W spotkaniach grupy może uczestniczyć każdy bez względu na narodowość, kolor skóry, płeć, poglądy polityczne, wyznanie czy orientację seksualną. Kilka słów do chcących, ale wahających się, czy przyjść, do niezdecydowanych, zniechęconych...i zaciekawionych. Co robimy na grupie i podstawowe informacje:
- Siedzimy przy jednym stole, możemy zrobić sobie herbatę i kawę.
- Rozmawiamy, o tym, co nas doty

czy: problemy, depresja, samotność, smutek, brak pracy, żałoba, wydarzenia z naszego życia, którymi chcemy się podzielić. Jeśli je przezwyciężamy i dzieje się u nas coś dobrego, co nas cieszy, to również mówimy o tym.
- Przychodząc nie zawsze musimy oczekiwać pomocy, możemy również ją ofiarować. przez wysłuchanie, empatię, bycie razem.
- Jeśli ktoś nie chce mówić o sobie, opowiadać, może tylko słuchać. Po prostu taki jest i ma do tego prawo.
- Nie prowadzimy terapii, choć samo wysłuchanie drugiego człowieka, zwierzenie się, jest pewnego rodzaju "terapią", w dodatku za darmo.
- Opłata jest dobrowolna na opłatę za miejsca sali spotkań.
- Przychodzą na nie osoby w wieku od 18-20 do 60, a nawet 60 kilku lat. Jesteśmy jak wielopokoleniowa rodzina.
- Na spotkania przychodzi średnio od 3-4 osób do kilkunastu.
- Jedynym warunkiem uczestnictwa w grupie to ukończenie 18 roku życia. Spotkania odbywają się w piątki od godz. 18:00 do 21:00 przy ul. Bandurskiego 66/5 w Krakowie

Tel. Staszek: 500 168 271
Tel. Artur 502 112 797


Zapraszamy serdecznie.

Adres

Bandurskiego 66/5
Kraków
31-515

Godziny Otwarcia

18:00 - 21:00

Telefon

+48500168271

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Grupa wsparcia "Jesteśmy" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij